Oyuncak Sektörü

Oyuncak Sektörü

Küresel oyuncak ve oyun pazarının büyüklüğü 2020’de 275,75 milyar ABD Doları değerindeydi ve 2021’den 2028’e kadar %5,0 yıllık bileşik büyüme oranında (CAGR) genişlemesi bekleniyor. Endüstri, ebeveynler de dahil olmak üzere çok sayıda nedenin sonucu olarak genişliyor. ‘ yeşil oyuncaklara artan ilgi, geleneksel oyuncakların ve video oyunlarının yeniden canlanması, oyuncak yapmanın bilişsel faydalarının farkındalığı ve mobil tabanlı oyunların katlanarak genişlemesi. Pazarın aynı zamanda genç nesiller arasında geleneksel eğlence aktivitelerinin artan popülaritesi tarafından yönlendirilmesi bekleniyor

Oyuncak Sektöründe Pontem Trade

Oyuncak sektöründe 15 yılı aşkın tecrübeye sahip deneyimli kadromuz ve geniş ürün ve tedarikçi yelpazemiz ile oyuncak sektöründeki ihracat hacmimizi her yıl büyüterek ilerlemekteyiz. Ukrayna ve İtalya başta olmak üzere 6 ülkeye aktif olarak oyuncak  ihracatımız devam ederken 2021 yılı sonuna kadar çalışmalarını  yürüttüğümüz 3 yeni pazarda aktif olarak ihracatımızı başlatmayı hedeflemekteyiz.

Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla ya da mesaj bırakarak bize ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede dönüş sağlayacağız.